AL-ProTech Instalacje Elektryczne

PROFESJONALNE OŚWIETLENIE LED

Naszym klientom oferujemy oprawy oświetleniowe wiodących marek oraz renomowanych polskich producentów. Wrażliwa na uszkodzenia technologia led wymaga do prawidłowego, bezawaryjnego dzialania odpowiednich systemów zasilania, ochrony przeciwprzepięciowej oraz prawidłowo wykonanej instalacji elektrycznej. Zdobyta wiedza i doświadczenie w montażu i serwisowaniu instalacji oświetleniowych pozwala zaoferować naszym klientom najwyższy poziom usług.

Wykonyjemy instalacje oświetleniowe z użyciem opraw systemowych oraz przygotowujemy projekty i oprawy pod konkretne pomieszczenia nadając im indywidualny charakter i styl.
Profesjonalne oświetlenie led
Audyt energetyczny i modernizacje

AUDYT ENERGETYCZNY I MODERNIZACJE

Oświetlenie LED to nie tylko większa żywotność i sprawność świetlna ale również oszczędności płynące z mniejszego zapotrzebowania na energię elektryczną. Korzyści płynące z modernizacji najlepiej ocenic przeprowadzając audyt energrtyczny oświetlenia.

Dla naszych klientów przeprowadzamy nieodpłatnie audyty energetyczne. Przygotowujemy raport który w przystępny sposób pokaże realne oszczędności w stosunku do kosztów inwestycji. Nie zawsze chodzi jednak o oszczędności gdyż dzięki takim analizom możemy wykonać o wiele bardziej efektywne oświetlenie przy zachowaniu dotychczasowych kosztów eksploatacji

POMIARY NATĘŻENIA OŚWIETLENIA NA STANOWISKACH PRACY

Zapewnienie odpowiedniego oświetleia miejsca pracy jest ważne nie tylko z punktu widzenia prawa ale również ma bardzo duży wpływ na organizm a to przekłada się na jakość i wydajność wykonywanej pracy.

Wykonujemy usługi pomiaru natężenia oświetlenia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i polskimi normami. Do badań stosujemy nowoczesne urządzenia spełniające standardy i posiadające wszystkie niezbędne dokumenty i certyfikaty zapewniając naszym klientom najwyższy poziom usług.
Pomiary natężenia oświetlenia na stanowiskach pracy
Serwis i przeglądy

SERWIS I PRZEGLĄDY ELEKTRYCZNE

Nasza firma oferuje przeglądy i pomiary instalacji elektryczny, odgromowych, instalacje oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego. Wykonujemy naprawy i modernizacje instalacji elektrycznych z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.

Zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym (Dz.U. 2006, nr 156, poz. 1118) instalacja elektryczna i piorunochronna powinna być badana co najmniej raz na 5 lat, jednakże w zależności od rodzaju pomieszczenia czas ten może ulec skróceniu. Wszystkie prace elektroinstalacyjne wykonywane są przez wykwalifikowanych instalatorów z uprawnieniami elektrycznymi.

PROJEKTY FOTOMETRYCZNE OŚWIETLENIA

Przygotowanie projektu fotometrycznego dla instalacji oświetlenia to podstawa każdej modernizacji. Dobór odpowiednich parametrów zamienników LED za każdym razem sprawdzamy wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie. Każdy projekt uwzględnia normy natężenia oświetlenia w zależności od rodzaju i przeznaczenia pomieszczenia.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie weług wymagań klienta, stosujemy sprawdzone materiały najwyższej jakości.
Projekty fotometryczne oswietlenia
Projekt i wykonanie strony AL-ProTech © 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.