AL-ProTech Instalacje Elektryczne

montaż, modernizacje i naprawa instalacji elektrycznych oświetlenie dekoracyjne, designerskie sterowanie budynkiem instalacje elektryczne rozdzielnice elektryczne profesjonalne oswietlenie LED oświetlenie użytkowe LED dla domu taśmy led białe, kolorowe, wielokolorowe RGBW oświetlenie przemysłowe LED

Firma AL-ProTech działa w branży usługowo-handlowej. Wykonujemy usługi elektroinstalacyjne z zakresu instalacji elektrycznych, oświetleniowych i automatyki budynków. Posiadamy w swojej ofercie osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy oświetleniowe, elementy automatyki i cały niezbędny asortyment by zapewnić kompleksową obsługę inwestycji.

Dbając o utrzymanie najwyższej jakości oferowanych przez nas usług ciągle doskonalimy naszą ofertę wzbogacając ją o najnowsze rozwiązania technologiczne.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym klientom nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i wiedzę z zakresu nowoczesnych rozwiązań i zmian normalizacyjnych. Regularnie uczestniczymy w wszelkiego rodzaju szkoleniach, spotkaniach branżowych.

Stawiamy na rozwój i innowacyjne technologie. Posiadany specjalistyczne narzędzia oraz sprzęt ,który pozwala nam na szybkie i bezpieczne wykonanie powierzonej nam pracy.

Nasza oferta skierowana jest do firm oraz klienta indywidualnego. Do każdego zlacenia podchodzimy z zaangażowaniem, a nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc techniczną wykwalifikowanych instalatorów.

Wszystkie prace elektroinstalacyjne wykonujemy zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym i polskimi normami. Na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy gwarancji.

AL-ProTech Instalacje Elektryczne
Projekt i wykonanie strony AL-ProTech © 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.