AL-ProTech Instalacje Elektryczne

OŚWIETLENIE HAL PRZEMYSŁOWYCH I MAGAZYNÓW

Duże otwarte przestrzenie, wysokie regały magazynowe wymagają indywidualnie zaprojektowanego oświetlenia oraz opraw o niestandardowych parametrach. Aby wykonać odpowiednie oświetlenie takich powierzchni musimy zwrócić uwagę nie tylko na moc źródła światła ale rownież kąt świecenia, wysokość montażu, warunki pracy. Niektóre pomieszczenia ze względu na bezpieczeństwo wymagają specjalnych opraw oświetleniowych.

Dla zapewnienia najlepszych warunków każde pomieszczenie, hala, magazyn jest przez nas traktowana indywidualnie. Oprawy są dobierane na podstawie wykonanego wcześniej projektu fotometrycznego. Wysokiej jakości oświetlenie LED bazujące na markowych podzespołach to gwarancja długiej i niezawodnej eksploatacji.
Oświetlenie hal przemysłowych i magazynów
Audyt energetyczny i modernizacje

AUDYT ENERGETYCZNY I MODERNIZACJE

Oświetlenie LED to nie tylko większa żywotność i sprawność świetlna ale również oszczędności płynące z mniejszego zapotrzebowania na energię elektryczną. Korzyści płynące z modernizacji najlepiej ocenic przeprowadzając audyt energrtyczny oświetlenia.

Dla naszych klientów przeprowadzamy nieodpłatnie audyty energetyczne. Przygotowujemy raport który w przystępny sposób pokaże realne oszczędności w stosunku do kosztów inwestycji. Nie zawsze chodzi jednak o oszczędności gdyż dzięki takim analizom możemy wykonać o wiele bardziej efektywne oświetlenie przy zachowaniu dotychczasowych kosztów eksploatacji

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I POMIARY

Przemysłowe instalacje elektryczne, ze względu na ciężkie warunki pracy wymagają niejednokrotnie częstszych kontroli aby je bezpiecznie eksploatować. Zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym (Dz.U. 2006, nr 156, poz. 1118) instalacja elektryczna i piorunochronna powinna być badana co najmniej raz na 5 lat, jednakże w zależności od rodzaju pomieszczenia czas ten może ulec skruceniu.

Instalacje elektryczne i pomiary dla przemyslu
Projekty fotometryczne oswietlenia

PROJEKTY FOTOMETRYCZNE OŚWIETLENIA

Przygotowanie projektu fotometrycznego dla instalacji oświetlenia to podstawa każdej modernizacji oświetlenia. Dobór odpowiednich parametrów zamienników LED za każdym razem sprawdzamy wykożystując specjalistyczne oprogramowanie. Każdy projekt uwzględnia normy natężenia oświetlenia w zależności od rodzaju i przeznaczenia pomieszczenia.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie weług wymagań klienta, stosujemy sprawdzone materiały najwyższej jakości.

POMIARY NATĘŻENIA OŚWIETLENIA NA STANOWISKACH PRACY

Zapewnienie odpowiedniego oświetleia miejsca pracy jest ważne nie tylko z punktu widzenia prawa ale również ma bardzo duży wpływ na organizm a to przekłada się na jakość i wydajność wykonywanej pracy.

Wykonujemy usługi pomiaru natężenia oświetlenia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i polskimi. Do badań stosujemy nowoczesne urządzenia spełniające standardy i posiadające wszystkie niezbędne dokumenty i certyfikaty zapewniając naszym klientom najwyższy poziom usług.
Pomiary natężenia oświetlenia na stanowiskach pracy
Projekt i wykonanie strony AL-ProTech © 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.