AL-ProTech Instalacje Elektryczne

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Dobrze wykonana instalacja elektryczna to podstawa bezpieczneństwa jej użytkowników, ale również bezpieczna praca urządzeń do niej podłączonych.Wykonywane przez nas instalacje sprawdzamy na każdym etapie montażu. Pomiary przewodów elektrycznych dostarczonych na budowę i połączeń na etapie układania instalacji znacząco wpływa na jej jakość.

Instalacje odgromowe i uziemiające pełnią bardzo ważne funkcje w ochronie przeciwporażeniowej i zabezpieczają przed skutkami wyładowań atmosferycznych oraz przepięć w sieci energetycznej. Kładziemy duży nacisk na prawidłowe wykonanie i przeglądy instalacji elektrycznych, odgromowych i uziemień.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne konsultacje, wysokiej jakości materiały w konkurencyjnych cenach oraz profesjonalny montaż, modernizacje i naprawy wykonane przez wykwalifikowanych instalatorów posiadających aktualne uprawnienia elektryczne.
Instalacje elektryczne
Oświetlenie dekoracyjne

OŚWIETLENIE DEKORACYJNE

Taśmy LED to bardzo popularny sposób na stworzenie ciekawego klimatu i nadaniu pomieszczeniom indywidualnego charakteru. Prawidłowe działanie takiego oświetlenia z uwagi na zastosowane źródło światła i napięcie zasilania 12-24V wymaga odpowiednio dobranych materiałów i prawidłowo wykonanej instalacji.

Nierównomierne świecąca taśma, zmiana barwy w czasie użytkowania, awarie systemu zasilania to tylko niektóre ze skutków nieprawidłowego montażu i niewłaściwe dobranych materiałów. Naszym klientom oferujemy profesjonalne wykonanie instalacji oświetlenia, systemy sterowania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wykorzystujemy profesjonalne taśmy LED o różnych mocach świecenia w zależności od wymagań klienta, taśmy RGBW które pozwalają oświetlić pomieszczenie dowolnym kolorem. Nowością są taśmy cyfrowe RGBW, w których każdy moduł możemy wysterować osobno.W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór taśm LED, zasilaczy, sterowników i akcesorii montażowych. Montaż możliwy jest w każdym miejscu praktycznie bez ograniczeń ( łazienka, prysznic, szafa, kuchnia ), również na zewnątrz.

OGRÓD - INSTALACJE ELEKTRYCZNE I OŚWIETLENIE

Obecność instalacji elektrycznej w ogrodzie to już standard, czy możemy wyobrazić sobie ogród w którym brak jest oświetlenia lub nie możemy podłączyć radia, ładowarki? Nowoczesne technologie pozwalają na to by nasz ogród stał się, podobnie jak dom wyposażony w instalacje elektryczne, multimedialne i oświetlenie. Wysokiej jakości materiały gwarantują bezpieczeństwo oraz ochronę wrażliwych na warunki atmosferyczne elementów instalacji.

Instalujemy nowoczesne oświetlenie ogrodu, fasad budynków, podjazdów wykonane w technologi LED. Instalacje elektryczne i multimedialne zewnętrzne połączone z automatyką inteligentnych domów, sterowanie bramami, systemem nawadniania.
Oświetlenie ogrodu
Inteligentne domy

INTELIGENTNE DOMY (więcej informacji tutaj)

Automatyka budynków to nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo i oszczędności. System pozwala na zarządzanie budynkiem poprzez dowolne urządzenie z każdego miejsca na ziemi.

Sterowanie oświetleniem, roletami, otwieraniem okien, ogrzewaniem oraz wieloma urządzeniami wyposażenia zapewni komfort i oszczędzi czas. Czujniki: ruchu, temperatury, zalania, czadu, dwutlenku węgla i wiele innych zadbają o bezpieczeństwo mieszkańców. Wszystko to w jednej aplikacji, która oprócz już wymienionych funkcji zapewni podgląd z monitoringu a w razie potrzeby wykona zdjęcie i prześle nam na telefon.

System możemy dowolnie rozbudowywć i programować np. kiedy opuszczamy dom rolety i okna automatycznie się zamkną a swiatło się wyłączy. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.
Projekt i wykonanie strony AL-ProTech © 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.